Sprawdź się w ŠKODA Auto Lab i wygrywaj nagrody

Tomasz Bartoszek włącz .

Przeżyj przygodę w pierwszym w Polsce Interaktywnym Centrum Bezpieczeństwa.
Skoda Auto Lab to motoryzacyjne atrakcje dla Ciebie i całej Twojej rodziny.
Odwiedzając Skoda Auto Lab masz szansę wygrać wyjątkowe samochodowe szkolenia.

Zarejestruj bilet, podaj nazwę swojej firmy gdzie masz Organizację Związkową NSZZ „Solidarność” i weź udział w konkursie „BEZPIECZNA DROGA DO PRACY”.

Każdy zarejestrowany bilet osoby z Twojego miejsca pracy zwiększa szansę na to, że to właśnie Twoja Organizacja Związkowa wygra bezpłatne szkolenie w Szkoła Auto Skoda.

Czym jest ŠKODA Auto Lab?

ŠKODA Auto Lab to Interaktywne Centrum Bezpieczeństwa stworzone przez markę ŠKODA, łączące w sobie edukację motoryzacyjną z rozrywką dla całej rodziny.

W ŠKODA Auto Lab każdy pozna tajniki bezpiecznej i ekologicznej jazdy oraz zgłębi sekrety techniki, kryjące się pod maską aut.

Wszystko to dzięki takim atrakcjom, jak:

- symulatory: jazdy samochodem, zderzeń oraz dachowania
- przekrój poprzeczny samochodu,
- filmy, quizy oraz zajęcia dla dzieci i młodzieży prowadzone przez animatora,
- trójwymiarowe motopuzzle,
- interaktywne instalacje: waga przeciążeniowa, urządzenia do pomiaru czasu reakcji, alkogogle i wiele innych

Doświadczenia zebrane w ŠKODA Auto Lab nie tylko rozbudzają motoryzacyjną wyobraźnię odwiedzających, ale także pozwalają im pożytecznie spędzić czas. ŠKODA Auto Lab to ekscytująca przygoda, która uczy.

Gdzie jesteśmy:

Centrum 425: ul. Głogowska 425, 60-004 Poznań

KONKURS!!!

Wygraj szkolenia z Safe Drivingu oraz Nawigacje Samochodowe

www.skodaautolab.pl

Weź ulotkę w biurze organizacji związkowej i wejdź za 1 zł.

Zobacz, co cię czeka:

Co możesz wygrać?