Piknik dla Solidarnych Pracowników firmy Bridgestone Poznań

W dniu 18 lipca 2016r. na terenie Pola Piknikowego „MaltaSki” w Poznaniu od godz. 15:00 do 20:00 odbędzie się spotkanie pracowników zrzeszonych w Organizacji Zakładowej NSZZ Solidarność (bez osób towarzyszących). Przy okazji spotkania będzie zorganizowany grill.

Wszystkich chętnych do udziału w spotkaniu prosimy o wpisanie się na listę uczestników, która będzie dostępna w pomieszczeniu związkowym (biurowiec pokój 133) od 27 czerwca do 12 lipca w godz. 1300 – 1500. Przy zapisywaniu będzie pobierana kaucja w wysokości 50zł, zwrotna przy wejściu na pole piknikowe. Osoby, które w terminie prowadzenia zapisów korzystają z dwutygodniowego urlopu lub z innych przyczyn są nieobecni w pracy a chcą wziąć udział w pikniku proszeni są o kontakt telefoniczny do Zbigniewa Adamczaka - 516 104 453.

Komisja Zakładowa informuje, że zorganizuje dojazd osobom z Gniezna, Wągrowca, Jarocina, Trzemeszna oraz z miejscowości leżących na trasie tych autobusów. UWAGA! Transport będzie zorganizowany jeśli z tych kierunków zgłosi się minimum 10 osób. 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY ! ! !