SPOŁECZNI INSPEKTORZY PRACY

DANE KONTAKTOWE

ZAKŁADOWY INSPEKTOR PRACY

Paweł Marciniak

Zakładowy Inspektor Pracy

WYDZIAŁOWI INSPEKTORZY PRACY

NAZWISKO IMIĘ DZIAŁ BRYGADA ADRES EMAIL
Jasiński Dawid Konfekcja I 15K D dawid.jasinski@solidarnosc.bspz.pl
Marciniak Paweł Wulkanizacja D pawel.marciniak@solidarnosc.bspz.pl
Nowak Sławomir Walcownia i Laboratorium A slawomir.nowak@solidarnosc.bspz.pl
Pawlak Sławomir Cięcie i Drutówka A slawomir.pawlak@solidarnosc.bspz.pl
Pogorzelski Robert Magazyn/Logistyka III robert.pogorzelski@solidarnosc.bspz.pl
Skolarczyk Dariusz Wytłaczanie A dariusz.skolarczyk@solidarnosc.bspz.pl
Wąsowicz Ryszard MTN, HR, TS, QA, LSCM, Planing, IE, Purchasing E ryszard.wasowicz@solidarnosc.bspz.pl

GRUPOWI INSPEKTORZY PRACY

NAZWISKO IMIĘ BRYGADA DZIAŁ ADRES EMAIL
Antoszak Daniel A Konfekcja II 14K daniel.antoszak@solidarnosc.bspz.pl
Górski Marek C Konfekcja I 15K marek.gorski@solidarnosc.bspz.pl
Gruszczyński Paweł D Walcownia i Laboratorium pawel.gruszczynski@solidarnosc.bspz.pl
Hejduk Tomasz A Inspekcja Końcowa tomasz.hejduk@solidarnosc.bspz.pl
Jagła Remigiusz B Konfekcja II 14K remigiusz.jagla@solidarnosc.bspz.pl
Jałoszyński Jarosław A Wulkanizacja jaroslaw.jaloszynski@solidarnosc.bspz.pl
Jasiński Dawid E TS dawid.jasinski@solidarnosc.bspz.pl
Marciniak Paweł D Wulkanizacja pawel.marciniak@solidarnosc.bspz.pl
Mieszczak Przemysław A Konfekcja I 15K przemyslaw.mieszczak@solidarnosc.bspz.pl
Musielak Paweł C Wulkanizacja pawel.musielak@solidarnosc.bspz.pl
Nowak Sławomir A Walcownia i Laboratorium slawomir.nowak@solidarnosc.bspz.pl
Pawela Łukasz II Magazyn/Logistyka lukasz.pawela@solidarnosc.bspz.pl
Pawlak Sławomir A Cięcie i Drutówka slawomir.pawlak@solidarnosc.bspz.pl
Perski Filip D Cięcie i Drutówka filip.perski@solidarnosc.bspz.pl
Pogorzelski Robert III Magazyn/Logistyka robert.pogorzelski@solidarnosc.bspz.pl
Radziszewski Jakub D Wytłaczanie jakub.radziszewski@solidarnosc.bspz.pl
Sieczka Krzysztof C Inspekcja Końcowa krzysztof.sieczka@solidarnosc.bspz.pl
Skolarczyk Dariusz A Wytłaczanie dariusz.skolarczyk@solidarnosc.bspz.pl
Szarek Wojciech D Wytłaczanie wojciech.szarek@solidarnosc.bspz.pl
Tonn Przemysław B Konfekcja I 15K przemyslaw.tonn@solidarnosc.bspz.pl
Walenciak Michał D Magazyn/Logistyka michal.walenciak@solidarnosc.bspz.pl
Wenski Tomasz C Cięcie i Drutówka tomasz.wenski@solidarnosc.bspz.pl
Wojtaszak Zbigniew D Inspekcja Końcowa zbigniew.wojtaszak@solidarnosc.bspz.pl